USŁUGI PORZĄDKOWE

Sprzątanie szpitali i przychodni

Firma SOLD S.A. zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości w szpitalach, przychodniach oraz innych placówkach medycznych. Dzięki dysponowaniu najwyższej jakości sprzętem, specjalistycznymi środkami czystości oraz sprawdzonymi technologiami jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Czystość w obiektach medycznych

Przychodnie oraz szpitale to miejsca, w których należy wyjątkowo dbać o czystość. Codzienne zabiegi medyczne, różne badania czy duża ilość przebywających wewnątrz ludzi, a także ciągły kontakt z patogenami sprawia, że pacjenci mogą być narażeni na wiele chorób. Wiele osób udających się do przychodni cierpi na rozmaite schorzenia, ma osłabiony układ odpornościowy, przez co może być bardzo łatwo podatna na choroby i pogorszenie stanu zdrowia. Jednak dzięki zapewnieniu odpowiedniej higieny, ryzyko zarażenia się jest ograniczone do minimum. Właśnie dlatego znalezienie odpowiedniej firmy zajmującej się sprzątaniem placówek medycznych jest tak ważne.

Kompleksowe sprzątanie w placówkach medycznych

Nasza firma świadczy usługi kompleksowego sprzątania w szpitalach oraz przychodniach, a także placówkach medycznych stawiając jakość na pierwszym miejscu. Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby najbardziej wymagających klientów, troszcząc się jednocześnie o zdrowie pacjentów. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie używania środków czyszczących, środków ochrony osobistej, technik sprzątania szpitali oraz bezpieczeństwa stosowania tychże metod. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich placówka będzie wolna od kurzu, brudu, patogenów oraz zachowa odpowiedni poziom sterylności.

Sprzątanie w przychodni czy szpitalu odbywa się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Jest on niezbędny, by stale utrzymywać wysoki poziom higieny. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowym sprzątaniu w szpitalach, sprzątaniu w przychodniach, mając na uwadze dobro pacjentów. Sprzątamy zgodnie z naszymi wytycznymi, opartymi o zebrane doświadczenie oraz o wymagania naszych klientów, które są dla nas priorytetem. Na rynku można spotkać wiele firm sprzątających, jednak zawsze warto wybrać tę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stawiając ich wymagania na pierwszym miejscu, nie unikając przy tym ciągłego rozwoju i w miarę potrzeby modyfikacji swoich metod.

Przykładamy dużą wagę do utrzymania stałego kontaktu z placówkami, którym świadczymy nasze usługi, a także chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące sprzątania. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.