OCHRONA

Ochrona domów

Jedną z naszych usług jest profesjonalna ochrona domów jednorodzinnych. W tym celu korzystamy z najnowszej generacji czujników i innych urządzeń alarmowych, których zadaniem jest poinformowanie naszych ekip interwencyjnych o ewentualnym zagrożeniu bezpieczeństwa osób lub mienia.

Kompleksowa ochrona

Naszą specjalnością jest kompleksowa ochrona mieszkań i domów. Oznacza to, że specjalizujemy się nie tylko w zabezpieczaniu budynków przed włamaniem, ale też przed skutkami wielu innych, nieszczęśliwych wypadków. Dzięki nam możesz zabezpieczyć swoją nieruchomość również przed skutkami pożarów, zalania, a także rozszczelnienia się instalacji gazowej. Dysponujemy szerokim spektrum czujników i wielu innych urządzeń pomiarowych, dzięki którym monitorowanie domu może odbywać się zdalnie i w czasie rzeczywistym. W razie wystąpienia zagrożenia kierujemy na miejsce zdarzenia nasz patrol interwencyjny, a także kontaktujemy się z właścicielem danej posesji w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Rozbudowany zestaw czujników

Dla nas ochrona domu to priorytet. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowy zestaw czujników, który przez 24 godziny na dobę będzie zbierał informacje dotyczące wybranej posesji. Co ważne, elementy tego zestawu wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu możliwe jest stworzenie wielowarstwowego systemu ochrony. Struktura jak i sposób funkcjonowania danego systemu będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a także do specyfiki miejsca, w którym znajduje się chroniona nieruchomość. Dzięki temu możemy zagwarantować, że ochrona mieszkania przed włamaniem, zalaniem, pożarem itd. będzie realizowana w pełni skutecznie i profesjonalnie.

Monitorowanie – skuteczna ochrona mieszkania i domu

Świadczona przez nas ochrona mieszkań i domów realizowana jest również za pomocą zaawansowanego systemu monitoringu. System ten pozwala na szybkie wykrycie intruza i to niezależnie od punktu, w którym doszło do włamania. Zestaw kamer zapewnia możliwość objęcia zasięgiem obserwacji całej przestrzeni wokół nieruchomości, dzięki czemu ochrona domu jest w pełni skuteczna. Warto też zauważyć, że klient może w każdej chwili zerknąć na obraz z kamer, gdyż jest on udostępniany przez Internet w czasie rzeczywistym. Odczyt obrazu jest możliwy zarówno z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego.

Podsumowując, nasza firma – dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym – może skutecznie zabezpieczyć posesję tak przed włamaniem, jak i skutkami nieszczęśliwych wypadków. Mało tego – ochrona domów to nasza specjalność, o czym mogą zaświadczyć nasi dotychczasowi klienci.