ZINTEGROWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

Monitoring systemów alarmowych

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie monitoringu systemów alarmowych. Całodobowe Centrum Monitorowania SOLD S. A. tworzą wykwalifikowani operatorzy, posługujący się nowoczesnym sprzętem. Monitoring systemów alarmowych to niedroga, ale niezwykle skuteczna forma ochrony budynków mieszkalnych, przestrzeni komercyjnych, a nawet wielkopowierzchniowych hal i magazynów. W branży działamy od kilkudziesięciu lat, niezmiennie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług oraz 100% satysfakcję dla naszych Klientów.

Jak działa monitorowanie alarmu?

Monitorowanie systemów alarmowych opiera się na połączeniu centrali alarmowej i sieci kamer z zestawem monitorującym. Gdy czujniki zarejestrują czynnik zagrożenia, informacja jest natychmiast przekazywana do operatora w Centrum Monitorowania SOLD S.A. Doświadczony pracownik kieruje na miejsce odpowiednie służby. Zaliczają się do nich patrol interwencyjny i policja, a w razie potrzeby również ratownictwo medyczne czy straż pożarna. Ponadto, operator SOLD S.A. powiadamia o incydencie wskazane wcześniej osoby, na przykład właścicieli obiektu.

Wysłany na miejsce patrol interwencyjny to skuteczna forma zabezpieczania mienia prywatnego i firmowego. Sprawnie działający monitoring systemów alarmowych sprawia, że pracownicy SOLD S.A. często przybywają na miejsce jako pierwsi. Szybki czas reakcji to zdecydowany atut, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki natychmiastowemu działaniu patrol interwencyjny może ująć sprawców i zabezpieczyć obiekt do czasu przyjazdu służb mundurowych, w tym policji.

Monitoring systemów alarmowych – dlaczego warto?

Poprawnie skonfigurowany system alarmowy, zintegrowany z systemem monitoringu, to najlepsza prewencja. Jak pokazuje doświadczenie, korzystanie z usług zewnętrznych firm pozwala znacznie ograniczyć ryzyko włamania. Monitoring systemów alarmowych skutecznie chroni przed sytuacjami niebezpiecznymi, takimi jak: pożar, zalanie. Umożliwia właścicielom otrzymywanie raportów o stanie obiektu oraz jego bezpieczeństwie bez względu na czas i miejsce, w którym aktualnie przebywają.

Monitoring alarmów dzięki SOLD S.A.

Kompleksowa oferta SOLD S.A. obejmuje całodobowe i skrupulatne monitorowanie systemów alarmowych. Z usług naszych pracowników korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi. Doświadczeni operatorzy precyzyjnie określają rodzaj powstałego zagrożenia i wiedzą, jak zareagować. W skład naszych patroli interwencyjnych wchodzą odpowiednio przeszkoleni, umundurowani i wyposażeni pracownicy, których nadrzędnym zadaniem jest ochrona mienia klienta. Możesz nam zaufać.

  • Monitoring systemów alarmowych
  • Monitoring systemów alarmowych
  • Monitoring systemów alarmowych