OCHRONA

Ochrona imprez masowych

Na samym początku warto wspomnieć, że impreza masowa wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Każdy organizator objęty jest poszczególnymi notkami prawnymi oraz obowiązkami, jakimi są np. odpowiednie zabezpieczenie koncertu. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszej firmy i sposobie jej działania, a także poznasz pełną ofertę usług, dotyczących ochrony imprez masowych.

W jaki sposób zabezpieczamy wydarzenie?

Przede wszystkim stawiamy na solidne środki ochrony – jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który działa w oparciu o nowoczesne, sprawdzone technologie. Jako firma Sold oferujemy ochronę imprez masowych o charakterze sportowym, rozrywkowym oraz artystycznym. Zapewniamy również bezpieczeństwo osobom uczestniczącym w imprezie i ochronę porządku publicznego.

W sytuacjach, gdy występuje zagrożenie życia lub zdrowia, reagujemy niezwłocznie – każda tego typu interwencja wspomagana jest przez zmotoryzowane patrole interwencyjne. Co więcej, mamy fachowy i bezpośredni kontakt ze służbami ratowniczymi oraz policją. W momencie, gdy następuje incydent, pomagamy w całej organizacji dotyczącej wyznaczenia dróg ewakuacyjnych oraz tych umożliwiających dojazd dla odpowiednich służb.

W naszej jednostce pracują tylko i wyłącznie osoby przeszkolone. Każda z nich posiada odpowiednie umundurowanie, ponadto specjalistyczny sprzęt, który w razie jakiegokolwiek wypadku umożliwia sprawny proces odpowiednich działań, wraz z natychmiastową reakcją pozostałej załogi.

Dlaczego imprezy masowe muszą być objęte ochroną?

Ochrona imprez masowych objęta jest specjalną ustawą. Nasza działalność sold spełnia wszystkie wymogi prawne, jakie leżą po stronie firmy ochroniarskiej. Zawsze staramy się zrozumieć klienta oraz spełnić jego oczekiwania.

Działamy już od ponad 31 lat, przez co do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ochrona imprez masowych nie jest naszą jedyną specjalizacją, zachęcamy, więc do zapoznania się ze szczegółami całej naszej oferty.