ZINTEGROWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA

Monitoring wizyjny

Oferowany przez SOLD S.A. monitoring wizyjny to kompleksowa usługa, zapewniająca pełne bezpieczeństwo szerokiej gamie obiektów. Wykorzystuje istniejące systemy ochrony technicznej (system alarmowy, kamery przemysłowe, kontrola dostępu, dwukierunkowe audio). Jest to zarazem niezawodny i niedrogi sposób na ochronę budynków mieszkalnych i komercyjnych, a także powierzchni typu parkingi czy place budów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Jak działa monitoring wizyjny?

Monitoring całodobowy to wizyjny podgląd oraz analiza danych z obiektów powierzonych SOLD S.A. do ochrony, realizowany za pośrednictwem łącz internetowych. Operator w Centrum Monitorowania całodobowo obserwuje wskazania sygnałów z zainstalowanych na obiekcie systemów ochrony technicznej.


Jeśli strefa chroniona zostanie naruszona przez osoby niepowołane, pracownik Centrum natychmiast weryfikuje zdarzenie za pomocą systemu telewizji przemysłowej CCTV. Wykwalifikowany operator dokonuje analizy zagrożenia i w razie potrzeby natychmiast wysyła na miejsce partol interwencyjny. Przy tym wszystkim nie przerywa obserwacji. Dla bezpieczeństwa obiektu, obraz z wysokiej jakości kamer jest rejestrowany, więc podgląd pozostaje dostępny nawet kilka dni później.

Wideo-Weryfikacja

Natychmiastowa reakcja Centrum Monitorowania

Ochrona wizyjna zapewnia pełne bezpieczeństwo, ponieważ operatorzy SOLD S.A. dysponują szeregiem rozwiązań do natychmiastowego reagowania. Jeśli monitoring całodobowy zarejestruje zagrożenie, na miejsce zostanie skierowany patrol interwencyjny, który zatrzyma sprawców i ochroni mienie do czasu przyjazdu odpowiednich służb.

Zależnie od rodzaju zagrożenia, Centrum Monitorowania SOLD S.A. powiadomi również policję, straż pożarną lub pogotowie ratunkowe. W niektórych sytuacjach zawiadomienie o zagrożeniu mogą otrzymać także służby wodociągowe i gazowe. Naturalnie, o incydencie zostaną poinformowane wskazane wcześniej osoby.

Usługa SOLD S.A. realizowana jest jako monitoring 24h wizyjny, co oznacza, że obiekty chronione są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Działający bez przerwy system jest w pełni autonomiczny i niezawodny. Oferowany przez nas monitoring wizyjny może działać także jako wsparcie dla stałej bądź doraźnej ochrony fizycznej.

obiekt chroniony

w razie wywołania alarmu lub zaobserwowania sytuacji alarmowej przez operatora

centrum monitorowania

podejmuje odpowiednie, zgodne z procedurami działania

patrole interwencyjne

reakcja zmotoryzowanych patroli interwencyjnych

reakcja patrolu i operatora

 

Dlaczego my?

 

Firma SOLD S.A. świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia od kilkudziesięciu lat. Jeśli chodzi o monitoring, ochrona stoi na najwyższym światowym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą operatorów, którzy bezbłędnie rozpoznają zagrożenie i pozostają czujni. Patrole interwencyjne składają się z umundurowanych, przeszkolonych pracowników, którzy potrafią zadbać o bezpieczeństwo wskazanych obiektów. Nasze doświadczenie sprawia, że możesz nam zaufać.