OCHRONA

Ochrona obiektów biurowych

Każde biuro może stać się celem włamania i kradzieży. W takim wypadku dochodzi często nie tylko do utraty cennego mienia, jak np. komputerów czy telefonów, ale również ważnych i często poufnych informacji. Jak więc zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy? Pomoże w tym profesjonalna ochrona biura, którą powierzyć można naszej firmie SOLD.

Jak wygląda ochrona obiektów biurowych?

Popularnością cieszy się monitoring wizyjny. Pozwala on na monitorowanie obiektu przez całą dobę, dodatkowo także na kontrolowaniu ruchu osobowego na terenie budynku. Istnieje także możliwość kontrolowania ruchu samochodowego na jego obszarze. Drugą formą zabezpieczenia biura jest ochrona fizyczna. Umożliwia ona rejestrowanie wejść gości, patrolowanie obiektu oraz zabezpieczenie go po wyjściu z niego pracowników. Oferujemy również usługi recepcyjne.

Ochrona obiektów biurowych to nasza specjalność. Posiadamy nie tylko doświadczenie w tym obszarze, ale również inteligentne systemy alarmowe oraz nowoczesne Centrum Monitorowania. Pomagamy zarówno pojedynczym biurom, jak i biurowcom (również klasy A) oraz dużym firmom. Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań i potrzeb klientów. Ochrona biur może wyglądać różnie, najważniejsze jest więc indywidualne podejście. Każda firma może liczyć na to, że przeprowadzimy szczegółową analizę potencjalnych zagrożeń oraz plan jak im przeciwdziałać. Dzięki temu ochrona biura będzie kompletna i skuteczna.

Ochronimy Twoje biuro

Większość firm decyduje się na połączenie monitoringu wraz z ochroną fizyczną. Taka ochrona biur daje najlepsze efekty. Warto ją powierzyć nam, gdyż nasza firma SOLD działa już trzy dekady. Mamy więc doświadczenie oraz odpowiednio przygotowaną do pracy kadrę. Na bieżąco udoskonalamy nasze systemy interwencyjne. Dzięki temu ochrona obiektu biurowego czy niewielkiej siedziby firmy w kamienicy stoi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wiele biur, co jest dla nas wyróżnieniem, a zarazem motywacją do udoskonalania naszych działań.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które interesuje skuteczna ochrona ich biura. Wspólnie zastanowimy się, jaka forma ochrony będzie najlepsza. Nasze środki ochrony technicznej są skuteczne i pozwalają na szybką reakcję. Z kolei ochrona fizyczna oparta jest na doświadczonych i wyspecjalizowanych pracownikach, którzy wiedzą jak reagować w trudnych i niebezpiecznych sytuacjach. Inwestycja w ochronę firmy to ważny krok. Zdecydowanie warto zadbać o bezpieczeństwo pracowników, a także zabezpieczyć mienie, ważne dokumenty i informacje. Chętnie w tym pomożemy!